Ślub w stylu eko. Dekoracje wypalane w drewnie

Sezon ślubny zaczyna rozkwitać, a wraz z nim u niejednej Pary Młodej pojawiają się wątpliwości: jak zaplanować piękne, a zarazem nietuzinkowe dekoracje sali weselnej? Podpowiemy, że nie każde przyjęcie weselne musi ociekać bielą i złotem. Nasz pomysł na nietuzinkową aranżację tej ważnej imprezy to ozdoby drewniane – stylowe, personalizowane i ekologiczne.

Ozdoby z drewna – moda, którą pokochasz

Czasy, w których idealna sala weselna musiała być nieskazitelnie biała, dawno już minęły. Współczesne trendy dekoratorskie przewidują miejsce na różnorodność oraz fantazję. Młode Pary mogą zdecydować się na ślub praktycznie w dowolnym stylu, który odzwierciedla ich upodobania. W ostatnich latach bardzo modne stają się wesela w stylu eko – dekorowane świeżymi roślinami, sznurkami jutowymi, szarym papierem, drewnem. To idealna propozycja dla osób, które na miejsce imprezy wybrały leśną restaurację, przepełnioną naturalnymi detalami karczmę czy lokal w stylu loft. Impreza zgodna z naturą nie mogłaby odbyć się bez drewnianych, stylowych dekoracji, najlepiej personalizowanych.

Najpiękniejsze ozdoby drewniane na wesele – propozycje

W naszym sklepie znajdziesz wiele drobiazgów, dzięki którym na Twoim weselu zapanuje przytulny, naturalny klimat. Sprawdź nasze wypalane w drewnie dodatki i wybierz coś dla siebie!

Drewniane numery na stoły weselnej

Numerowanie stołów weselnych jest przede wszystkim praktyczne – czytelne oznaczenie pozwoli gościom bez problemu znaleźć swoje miejsca. Numerki mogą pełnić również funkcję estetyczną. Nasze wypalane w drewnie numery na stoły prezentują się bardzo elegancko i doskonale korespondują ze świeżymi kwiatami i białymi obrusami.

Wypalane w drewnie serce „Mąż i żona”

Nie ulega wątpliwości, że stół Państwa Młodych w ich ważnym dniu powinien być należycie wyróżniony. Drewniana dekoracja w postaci uroczego serduszka wyróżni miejsca gospodarzy przyjęcia. Świetnie sprawdzi się zarówno zawieszona na froncie stołu, jak na ściance znajdującej się za małżonkami. Po ślubie będzie natomiast stanowić wspaniałą pamiątkę.

Drewniana skrzynka na wino – podziękowania dla rodziców

Zastanawiasz się, jak podziękować rodzicom za pomoc w przygotowaniach do wesela? Czasem drobne gesty znaczą najwięcej. Wino w skrzyneczce wypalanej w drewnie z dedykacją na pewno sprawi im ogromną przyjemność

Upominki dla gości – zdjęcia w drewnianej ramce

W dobrym guście jest wręczenie gościom drobnych upominków, które będą przypominały im o dniu Waszego wesela. Drewniane ramki ze zdjęciem Pary Młodej oraz kilkoma słowami wdzięczności na pewno spotkają się z entuzjazmem krewnych i przyjaciół.

Dodatki wypalane w drewnie: ekologiczne i stylowe wesele

Jeśli chcesz, aby Twoje wesele zostało urządzone w sposób minimalistyczny i stylowy, dekoracje wypalane w drewnie to idealne rozwiązanie. Drewniane ozdoby świetnie pasują do kwiatów i zieleni, zaś po zakończonej imprezie na pewno nie wylądują w koszu. Przez długie lata mogą stanowić cenne pamiątki tego ważnego dla Was dnia.