O nas

Nasza firma powstała w styczniu 2021 roku, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Cykarzew Północny w województwie śląskim. Od samego początku istnienia mieliśmy jasno określony cel i sposób działania. Jest nim dostarczanie klientom najwyższej jakości ozdób, dekoracji i gadżetów wykonanych ze sklejki oraz drewna. Do produkcji tych elementów wykorzystujemy najwyższej jakości ploter laserowy CO2, a także zaawansowane oprogramowanie komputerowe. Łącząc nowoczesne technologie z naszym zamiłowaniem do grafiki i projektowania, powstają u nas wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby, dekoracje oraz gadżety firmowe wypalane ze sklejki i drewna.

Czym się zajmujemy?

Naszą specjalnością jest laserowe wycinanie i grawerowanie w sklejce oraz drewnie. Tworzymy małe dzieła sztuki, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim ekologiczne i przyjazne środowisku. Dzięki ploterowi laserowemu oferujemy nie tylko nasze autorskie pomysły, ale także realizujemy koncepcje naszych Klientów. Możliwości są nieograniczone i każdy z Państwa może z nich skorzystać w prosty sposób. Wystarczy się z nami skontaktować i opisać produkt, który chcecie uzyskać. Postaramy się pomóc, wskazując właściwy artykuł w naszej ofercie lub przygotowując go dla Państwa na indywidualne zamówienie. Realizujemy zamówienia od klientów z całego kraju i świata, za pośrednictwem sklepu internetowego wypalanki.com.pl. Gotowe wypalanki dostarczamy w bezpieczny sposób, minimalizując ryzyko uszkodzenia w trakcie transportu.

Co oferujemy?

Nasz asortyment składa się z wielu różnych akcesoriów dekoracyjnych i gadżetów, które znajdują szerokie zastosowanie. Wykonujemy między innymi breloki ze sklejki i akcesoria firmowe, na które nanosimy nazwę lub logo firmy. Dla dzieci przygotowujemy puzzle sklejkowe i ozdoby do pokoju dziecięcego, tak by najmłodsi mogli cieszyć się bezpiecznymi produktami. Oferujemy tematyczne dekoracje świąteczne, zarówno na Boże Narodzenie, jak i Wielkanoc. Pozostając przy świętowaniu, wykonujemy także grawerowane obrazki i pamiątkowe tabliczki na uroczystości świeckie – urodziny, imieniny, rocznice ślubu – jak i katolickie, takie jak chrzest święty czy komunia święta. Ciekawą propozycją są panele dekoracyjne, w których możemy wypalić dowolny wzór, tym samym oferując nietuzinkową aranżację pomieszczenia.