Wszystko na

Dzień babci i dziadka

Dekoracje na Dzień Babci i Dziadka

Dzień babci i dziadka to bez wątpienia jedno z najważniejszych świąt rodzinnych. Dzieci recytują radosne rymowanki i tworzą laurki, nieco starsi zaś odwiedzają swoje babcie i dziadków z upominkami. Rokrocznie 21 i 22 stycznia upływają w pogodnej atmosferze, podczas których wręczane są prezenty. Pojawia się pytanie – co podarować seniorom z okazji ich święta? Czekoladki, kwiaty lub alkohol nie należą do odkrywczych wyborów, a jednak warto byłoby ich czymś zaskoczyć. Specjalnie na dzień babci i dziadka przygotowaliśmy uniwersalne upominki, które można spersonalizować.

Drewniane upominki z grawerem na Dzień Babci i Dziadka

Jedną z najciekawszych propozycji przygotowanych na dzień babci i dziadka jest grawerowana skrzyneczka na czekoladki. Z powodzeniem można umieścić tam zarówno praliny, jak i cukierki – w zależności od preferencji seniorów. Kolejną opcją jest ramka na zdjęcia, na której można wypalić fantazyjne wzory, krótkie życzenia czy imiona obdarowanych. Fotografie są ważnym elementem życia seniorów – bardzo chętnie wspominają oni swoich bliskich właśnie poprzez wyeksponowanie zdjęcia w ramce. Innym pomysłem związanym z drewnem są breloki, które także można opatrzeć wypalonym grawerunkiem. Zarówno skrzyneczka na czekoladki, jak i ramka na zdjęcia czy breloczek wykonane są z trwałej, solidnej sklejki. Pojawia się pytanie: czy sklejka to odpowiedni materiał do produkcji dekoracji świątecznych? Oczywiście że tak! Wygląda niezwykle estetycznie, zarówno przed, jak i po wypalaniu. Co więcej, sklejka – choć niepozorna – jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci.

Drewniane kalendarze z grawerem na Dzień Babci i Dziadka

Odchodząc od konwencji drewna, proponujemy spersonalizowane kalendarze, które połączą w sobie praktyczny datownik z wybranymi fotografiami. To doskonały prezent dla dziadków, którzy z jakiegoś powodu wciąż nie mają kalendarza na nowy rok. Jaki napis umieścić na kalendarzu? Specjalizujemy się w grawerowaniu – wypalaniu sklejek specjalnym laserem, który pozwala nam wykonać najbardziej skomplikowane wzory. Na prezencie dla dziadków – personalizowanym kalendarzu najczęściej umieszczana jest dedykacja, a także informacja od kogo jest prezent 😊