Pamiątki dla rodziców chrzestnych wypalane w drewnie

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, nie tylko dla rodziców maluszka, ale również całej jego rodziny. Szczególną rolę w tym dniu odgrywają rodzice chrzestni, którzy prócz przyjęcia na siebie bardzo zaszczytnego stanowiska, pomagają w organizacji uroczystości. Warto wynagrodzić ich starania za pomocą pięknej pamiątki z chrztu. Sprawdź nasze upominkowe inspiracje – grawerowane w drewnie, piękne drobiazgi, które rozczulą każdego.

Drewniane wypalanki jako pamiątki chrztu: inspiracje

Mama i tata chrzestni to osoby, którym należą się szczególne podziękowania. Zamiast konwencjonalnych prezentów, podaruj im coś, co stanie się estetyczną i wzruszającą pamiątką ważnego dnia. Planujesz chrzest swojej pociechy i zastanawiasz się, w jaki sposób podziękować rodzicom chrzestnym za pomoc w organizacji tego wydarzenia? Sprawdź nasze pomysły na wypalane w drewnie, personalizowane podarunki, które zauroczą bez wyjątku każdego.

1. Wypalany w drewnie album z chrztu świętego

Albumy ze zdjęciami z chrztu to popularne upominki, które zwykle wręczane są dziadkom malucha, ale również rodzicom chrzestnym. Wypalany w drewnie album z dedykacją od serca okaże się wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia, do którego chrzestni będą powracali przez długie lata. W albumie możesz umieścić różne fotografie bobasa oraz zdjęcia z samej uroczystości.

2. Ramka na zdjęcie – uroczy drobiazg, który mówi wiele

Myślisz o niewielkim upominku dla chrzestnych? Wypalana w drewnie ramka na zdjęcie okaże się znakomitym rozwiązaniem. To prezent, który nie zajmuje wiele miejsca, a dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi, świetnie udekoruje każdą przestrzeń. Nie trzeba dodawać, że w ramce powinno znaleźć się piękne zdjęcie chrześniaka.

3. Podziękowanie dla chrzestnych: pudełeczko ze zdjęciem

Oto prezent, który nasi klienci wybierają najchętniej. Przepiękne wypalane w drewnie pudełko z miejscem na zdjęcie. Personalizowany drobiazg przez długie lata będzie pełnić funkcję ważnej rodzinnej pamiątki. Jeśli chcesz, do środka możesz włożyć dodatkowy podarunek, na przykład voucher na ciekawą przygodę lub elegancką biżuterię.

4. Prośba dla rodziców chrzestnych

Nie zapominajmy również o upominku, który wręczamy potencjalnym chrzestnym jeszcze zanim się nimi staną. Drewniana kartka wypalana w drewnie z grawerowanym pytaniem wywoła wzruszenie i stanie się wspaniałą pamiątką. Gwarantujemy: na widok tak przepięknie sformułowanej prośby, nikt nie odpowie: „nie”!

5. Drewniany magnes z grawerem

Na sam koniec coś bardzo minimalistycznego. Gustowny drewniany magnesik wspaniale udekoruje każdą lodówkę, a co najważniejsze, będzie przypominać ważną uroczystość. Ten drobiazg możesz podarować nie tylko rodzicom chrzestnym, ale i wszystkim innym uczestnikom chrztu.

Drewniane dekoracje: oryginalny prezent dla chrzestnych

Upominki dla rodziców chrzestnych wcale nie muszą być nudne i przewidywalne. W naszym sklepie znajdziesz wiele uroczych prezentów dla chrzestnych, które sprawią im mnóstwo radości i przez długie lata będą przypominać o cudownych chwilach.