Pokój dziecka w klimacie eko – 5 dekoracji wypalanych w drewnie

Dziecięcy pokoik pełen syntetycznych dekoracji i zabawek to już przeszłość. Współcześni rodzice są o wiele bardziej świadomi tego, że aranżacja kącika dla malucha ma wpływ na jego zrównoważony rozwój. Pokój dziecięcy w stylu eko to nie tylko silny wnętrzarski trend, ale i zdrowy, ekologiczny wybór. Dla wszystkich rodziców przygotowaliśmy propozycje 4 pięknych ozdób, które wspaniale wpasują się w przyjazny środowisku klimat.

Moda na ekologię w designie nie mija. I całe szczęście, ponieważ to, co naturalne sprawia, że czujemy się po prostu zdrowo i bezpiecznie. Warto pamiętać zwłaszcza o samopoczuciu naszych najmłodszych domowników, którzy w otoczeniu naturalnych przedmiotów mogą rozwinąć skrzydła.

Wypalane w drewnie dekoracje eko: 4 pomysły

Jeśli właśnie jesteś na etapie urządzania pokoiku dziecięcego, skorzystaj z naszej podpowiedzi: udekoruj go w klimacie eko. To nie tylko modny, ale i rozsądny sposób na aranżację dziecięcej przestrzeni. Wiele badań naukowych potwierdza, że maluch w otoczeniu naturalnych kolorów i faktur rozwija się doskonale. Wykorzystaj nasze drewniane wypalanki – oto ozdoby, które sprawdzą się doskonale w pokoju każdego dziecka.

1. Drewniane wieszaki na ubrania z imieniem

Nie tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka, ma znaczenie w pokoiku dziecka. Ekologia i stylowy design mogą zagościć także w jego szafie. Wypalane w drewnie wieszaki na ubranka sprawią, że codzienne dobieranie stylizacji maluszka będzie czystą przyjemnością. Specjalnie dla Twojego dziecka wygrawerujemy na wieszakach jego imię.

2. Wypalane w drewnie ramki na zdjęcia

W domu, w którym mieszka miłość, nie może zabraknąć ramek ze zdjęciami członków rodziny. W pokoiku dziecka możesz stworzyć specjalny kącik z fotografiami jego rodziców, rodzeństwa, ale także samego maluszka. W naszej kolekcji wypalanych w drewnie ramek na pewno znajdziesz model, który doskonale wpasuje się w atmosferę dziecięcego pokoju.

3. Inna niż wszystkie lampka nocna

Pokoik dziecka trudno wyobrazić sobie bez lampki nocnej, która zapewni mu poczucie bezpieczeństwa w ciemne wieczory. Sprawdź naszą ofertę przepięknych personalizowanych lampek LED z różnymi grafikami, które tworzą w pomieszczeniu magiczną atmosferę. Lampa w postaci szklanego panelu daje ciepłe, nastrojowe światło, a jej drewniana podstawa świetnie koresponduje ze stylem eko.

4. Drewniany łapacz snów

Łapacze snów są istotnym elementem wielu kultur, które wierzą, że odstraszają one nocne koszmary. Bez względu na to, czy się z tym zgadzasz, musisz przyznać, że nasze wypalane w drewnie łapacze snów doskonale pasują do ekologicznego pokoiku dziecięcego. Imię brzdąca wygrawerowane w drewnie doskonale ozdobi ścianę, regał, a nawet łóżeczko.

Dekoracje wypalane w drewnie: sekret szczęśliwego dziecięcego kąta

Każdy maluch potrzebuje własnej, prywatnej przestrzeni do zabawy i rozwoju. Zadbaj o to, by pokój Twojej pociechy był jednocześnie ładny, bezpieczny i ekologiczny. Nasze ozdoby wypalane w drewnie sprawią, że otoczenie dziecka będzie zapraszało do zdrowego wypoczynku, zabaw i nauki.