Ozdoby drewniane na Wielkanoc. Dekoracyjne inspiracje

Święta wielkanocne to czas wyczekiwanych radosnych spotkań rodzinnych oraz błogiego wypoczynku. To także okres, który przywodzi skojarzenia z budzącą się do życia naturą. Nic dziwnego, że tak wielu z Państwa szuka sposobu na piękne udekorowanie domu na święta. Dziś podpowiadamy, jak wykorzystać nasze ozdoby wypalane w drewnie do stworzenia fantastycznych, świątecznych aranżacji.

Wielkanoc – idealny czas na wiosenne dekoracje

Choć większość osób celebruje święta wielkanocne zdecydowanie spokojniej niż bożonarodzeniowe, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by i z tej okazji wyposażyć dom w przepiękne dekoracje, które uprzyjemnią czas spędzony z bliskimi. Do tych dobrze znanych elementów Wielkanocy należą oczywiście świąteczny koszyczek, bazie czy kolorowa palma. A gdyby tak w tym roku wprowadzić do wnętrza bardziej zaskakujące, urokliwe dekoracje?

Doskonałym sposobem na podkreślenie wagi świąt wielkanocnych jest ozdobienie domu ekologicznymi dekoracjami wypalanymi w drewnie. Nasze wypalanki wprowadzą do Państwa domów naturalny, radosny klimat, który odczują wszyscy goście!

Wypalanki na Wielkanoc: propozycje oryginalnych ozdób

Drewniane wypalanki to świetny pomysł na wielkanocne dekoracje domu. Przypadną do gustu szczególnie osobom, którym bliskie są ozdoby w klimacie eko, jak również te w stylu skandynawskim. Jak wykorzystać nasze cuda wypalane w drewnie w świątecznej aranżacji? Mamy dla Państwa kilka pomysłów.

Drewniane dekoracje na ścianę

Najprostszym sposobem wykorzystania naszych wypalanek w czasie świąt wielkanocnych jest wybór ozdób, które można zawiesić na ścianie. Dekoracje grawerowane w drewnie w kształcie zajączka, wielkanocnego jajka czy kurczaczka błyskawicznie wprowadzą do pomieszczenia wesoły klimat. Co powiecie Państwo na uroczą ozdobę z hasłem „Wesołego Alleluja!”?

Jeśli szukają Państwo pięknej świątecznej dekoracji do pokoju dziecięcego, polecamy nasze drewniane wypalanki w formie kolorowych jajek z imionami.

Świąteczne wypalanki w zielonym stroiku

Wiele osób z okazji świąt wielkanocnych przygotowuje własnoręcznie stroiki na stoły, wykonane z zielonych gałązek i różnych dodatków. Piękną wiosenną ozdobę warto uzupełnić o przyciągający uwagę detal – naszą drewnianą wypalankę w świątecznym kształcie. Grawerowana drewniana dekoracja idealnie dopełni ekologicznego charakteru stroika hand-made.

Dekoracje z drewna na oknach

Nasze wielkanocne wypalanki mogą Państwo zawiesić również na oknach – wówczas będą mogli podziwiać je nie tylko domownicy oraz goście, ale także przechodnie. Każdą z naszych drewnianych ozdób można łatwo zawiesić na przykład na karniszu. Wystarczy przeciągnąć przez dekorację długą wstążkę w wybranym kolorze, a następnie przewiązać przez drążek.

Ozdoby wypalane w drewnie: sposób na klimatyczną Wielkanoc

Jeśli w tym roku chcą Państwo zaskoczyć swoich gości niebanalnymi dekoracjami domu na święta, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą przepięknych drewnianych ozdób. Dzięki nim atmosfera Wielkanocy będzie jeszcze bardziej wyjątkowa!