Modne i pamiątkowe zaproszenia na Komunię Świętą – nasze propozycje

Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie emocjonujący czas nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców, na których spoczywa obowiązek zorganizowania uroczystego przyjęcia. Pewne jest, że Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na piękną oprawę. Dziś przychodzimy z propozycją pięknych zaproszeń komunijnych, które Państwa goście z radością zachowają jako pamiątki.

Komunia Święta – okazja warta zapamiętania

Komunia Święta bez wątpienia należy do tych wydarzeń w życiu młodego człowieka, które zostaje zapamiętane na wiele lat, a zwykle na całe życie. Wielomiesięczne przygotowania do przyjęcia nowego sakramentu, nauka modlitw i piosenek, przymiarki eleganckich strojów oraz planowanie przyjęcia – wszystko to sprawia, że cała rodzina dziecka przystępującego do komunii postawiona jest w stan najwyższej gotowości.

Trudno wyobrazić sobie pierwszą Komunię Świętą bez odświętnego przyjęcia, w którym udział weźmie najbliższa rodzina. Czy macie już Państwo pomysł, jak stylowo zaprosić gości do udziału w uroczystości?

Eleganckie zaproszenia na Komunię Świętą

Uroczyste przyjęcie, organizowane czy to w domu, czy to w restauracji, należy poprzedzić zaproszeniem gości. W dobrym guście jest rozesłanie oficjalnych zaproszeń. Idziemy o zakład, że Państwa goście z pewnością spodziewają się tych tradycyjnych: wydrukowanych na papierze. A może by tak zaskoczyć ich, wręczając zaproszenia grawerowane w drewnie?

W naszym sklepie znajdą Państwo przepiękne zaproszenia komunijne grawerowane w drewnie, które w odróżnieniu od tych konwencjonalnych, pozostaną wspaniałymi pamiątkami na długie lata. Każde z nich wykonujemy z najwyższą troską o najmniejsze detale.

Jak zamówić zaproszenia wypalane w drewnie?

To bardzo proste. Wystarczy, że po dokonaniu zakupu interesującego Państwa modelu zaproszeń, w wiadomości do nas wskażecie Państwo następujące informacje;

  1. Imię, nazwisko dziecka,
  2. Godzinę oraz datę uroczystości,
  3. Nazwę kościoła,
  4. Miejsce organizacji przyjęcia,
  5. Listę gości w (odmienionych formach).

Specjalnie dla wszystkich Państwa gości przygotujemy unikalne zaproszenia komunijne wypalane w drewnie, które zaskoczą wszystkich gości. Ponadto, takie zaproszenia będą znakomitymi pamiątkami dla najbliższych krewnych dziecka, a w szczególności dziadków oraz rodziców chrzestnych.

Inne pamiątki Komunii wypalane w drewnie

Oprócz zaproszeń, w naszym sklepie z Wypalankami znajdą Państwo przepiękne drewniane albumy pamiątkowe oraz podziękowania dla gości w rozmaitych formach – na przykład magnesów lub opakowań z łakociami. Ponadto, oferujemy fantastyczne toppery na uroczyste torty i ciasta. Jeśli są Państwo zaproszeni na Komunię innego członka rodziny, zachęcamy do zapoznania się z wypalanymi w drewnie kartkami z życzeniami.

U nas zaopatrzą się Państwo we wszystkie ważne drobiazgi, które pozwolą na zbudowanie uroczystego, a jednocześnie oryginalnego klimatu w tym ważnym dla pociechy dniu. Zapraszamy do zakupów!