Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet już niedługo, zatem to najwyższa pora, aby zastanowić się nad prezentem dla pań. Szukając upominku dla koleżanki z pracy, córki czy przyjaciółki syna ze szkoły warto postawić na niebanalny upominek. Tradycyjne kwiaty czy czekoladki przestały już zachwycać kobiety. Oczywiście, tradycjonalistka zawsze ucieszy się z takiego upominku. Czasem jednak warto pójść o krok dalej i zadbać o wyjątkowy, niebanalny upominek z okazji Dnia Kobiet. Oto kilka propozycji z naszego sklepu www.wypalanki.com.pl.

Niebanalny kwiatek na Dzień Kobiet

Osób, które obchodzą Święto Kobiet, jest wiele. To mama, babcia, żona, dziewczyna czy chociażby koleżanka z pracy. W dniu 8 marca mężczyźni mają naprawdę sporo pracy, aby nie pominąć żadnej z kobiet. Aby każda z pań w tym wyjątkowym dniu czuła się doceniona, warto pomyśleć o oryginalnych prezentach. Najprostszym sposobem jest zamówienie w kwiaciarni odpowiedniej ilości kwiatów i obdarowanie nimi każdej ze znanych sobie pań. Jednak nawet najpiękniejsze kwiaty szybko więdną, pozostawiając jedynie miłe wspomnienie. Jeśli oczekujemy, że prezent na Dzień Kobiet pozostanie z obdarowaną na długo, warto wręczyć jej kwiat, który przez lata zachowa doskonałą formę. Jednym z najlepszych prezentów będzie bez wątpienia drewniany kwiatek na lizak. To wspaniały pomysł na upominek dla koleżanki z klasy, przedszkola czy pracy. Zaprojektowany jest tak, aby formą przypominał prawdziwy kwiat. Wykonany został techniką graweru laserowego z najwyższej jakości drewna w naturalnym kolorze. Zgrabny kształt oraz najwyższa dbałość wykonania sprawią, że na pewno stanie się przemiłą pamiątką Dnia Kobiet. Każda dziewczynka czy kobieta może nawet po latach powrócić pamięcią do tego wyjątkowego dnia, gdy otrzymała tak oryginalny upominek z okazji Święta Kobiet. Na kwiatku można umieścić oryginalną dedykację, imię dziewczynki czy datę, dzięki czemu kwiatek stanie się wspaniałym, spersonalizowanym prezentem.


Oryginalny prezent dla każdej dziewczynki na Dzień Kobiet

Idealnie jako prezent na Dzień Kobiet sprawdzi się także drewniana linijka.  To wyjątkowa propozycja dedykowana wszystkim dziewczynkom w wieku szkolnym. Idealne wymiary oraz precyzyjne wykonanie przy wykorzystaniu techniki graweru laserowego sprawiają, że linijka doskonale sprawdzi się jako przyrząd szkolny. Wykonana jest z doskonałej jakości drewna, a najwyższa estetyka i dbałość o każdy detal sprawiają, że wyśmienicie sprawdzi się także jako upominek na Dzień Kobiet. Linijka wycinana jest laserowo, grawerowana i czyszczona, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna w użytkowaniu. Do linijki dołączona jest elegancka wstążka lub chwost, który pięknie uzupełnia jej niebanalny styl. Linijkę można spersonalizować, umieszczając na niej wybraną sentencję, imię dziewczynki lub datę. Dzięki temu na długo pozostanie w pamięci obdarowanej.