Co kupić na Mikołajki? Tanie spersonalizowane prezenty

Święta… obchodzimy je co roku i jak co roku nastają w naszych głowach pytania:

Co kupić komuś na prezent? Co przypadnie gustu? Nie zawsze by kogoś uszczęśliwić, trzeba wydać fortunę na prezent mikołajkowy. Nie musi być to najnowszy sprzęt, konsola do gier czy inna drogocenna rzecz. Czasami wystarczy mały upominek, by sprawić komuś pamiątkę na całe życie. Najlepszymi prezentami są drobiazgi, które wraz z upływem czasu zyskują na wartości. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji z naszego sklepu – wypalanki – grawerowane upominki, które z pewnością spodobają się Waszym bliskim.

Pomysły na Mikołajki – budżetowe personalizowane prezenty – wypalanki

Specjalizujemy się w wypalankach – wyjątkowych i niepowtarzalnych ozdobach, dekoracjach z różnymi wypalanymi wzorami oraz personalizowanymi nadrukami. Na życzenie Klientów możemy wykonać dowolny wydruk, co sprawia, że wykonywane prezenty są oryginalne i wyjątkowe. Wszystkie z nich to produkty wykonane z ekologicznych materiałów – drewna lub sklejki. Dekoracje świąteczne, ozdoby na ściany, lampki nocne to produkty, które znajdziecie w naszym sklepie. Z racji zbliżających się Mikołajek przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na Mikołajkowy prezent, który możecie nabyć w naszym sklepie.

Grawerowane świąteczne ozdoby

Mikołajki to święto, które obchodzimy 6 grudnia, czyli niedługi czas przed Bożym Narodzeniem. To już wtedy na ulicach i w domach pojawiają się świąteczne ozdoby. Migające światełka na ulicach potrafią nadać niesamowitego uroku miastom. Podobnego uroku i ciepłej atmosfery dodają różne ozdoby świąteczne w naszym pokoju. Mowa tutaj o drewnianych bombkach i zawieszkach na choinkę, drewnianych choinkach, aniołkach i innych symbolach kojarzących się ze świętami.

Drewniana bombka z imieniem

Jak już wcześniej wspomnieliśmy zawieszki na choinkę będą świetnym pomysłem na mały prezent mikołajkowy. Dodanie na bombkę napisu np. imienia obdarowanej osoby, sprawi że upominek z pewnością się spodoba. Personalizowana bombka będzie co roku stanowiła miłe wspomnienia dotyczące osoby, od której dostaliśmy ów prezent. Drewniana zawieszka przetrwa również wiele lat. Widząc swój prezent po wielu latach przywoła wspomnienia z tamtych czasów.

Prezent na Mikołajki – Drewniana bombka z imieniem

Świąteczne drewniane pudełko z grawerem

Drewniane pudełka z grawerem to popularny produkt w naszym sklepie. Zazwyczaj stanowi on dodatek do całego prezentu – jako jego opakowanie. W praktyce, skrzynki są tak piękne, że są prezentem same w sobie. W szczególności, gdy naniesiemy na nie nasz własny nadruk. Grawerowane pudełko może nam posłużyć jako opakowanie na prezent np. na czekoladki, ale nie tylko. Pomysłem jest również położenie takiej skrzynki obok choinki. Można do niej wsypać cukierki, którymi będą częstowali się nasi goście.

Pomysły na Mikołajki – Świąteczna ramka na zdjęcie

Ramka na zdjęcie to ozdoba, która znakomicie wygląda na każdej komodzie i półce. Podczas świąt, zwykła ramka może zostać zamieniona na ramkę świąteczną – np. z życzeniami i symbolami choinki czy też prezentów. Na ramce możemy wygrawerować dowolny napis – mogą być to spersonalizowane życzenia, dedykacja czy też imię obdarowanej osoby.

Pomysł na Mikołajki – Kalendarz adwentowy

Chyba każdy choć raz miał kalendarz adwentowy. Obecnie mają one różne formy – kalendarze z kosmetykami, cukierkami, czekoladkami… Takie kalendarze to gotowe rozwiązanie, które może być już nudne i pospolite. Podaruj komuś personalizowany kalendarz adwentowy, który będzie znacznie odróżniał się od innych. Mowa tutaj o kalendarzu, w którego skład możemy ingerować. Składa się on z 24 domków, do których możemy włożyć własne prezenty, które obdarowany będzie mógł odkrywać każdego dnia.